Yarımel, mücadele etmeye kararlılıkla devam edeceğiz

Yarımel, mücadele etmeye kararlılıkla devam edeceğiz
10 Nisan 2016, Pazar - 17:30

Türk Polis Teşkilatı kuruluşunun 171’inci yılı etkinlikleri kapsamında Kocaeli Emniyet Teşkilatı Atatürk Anıtı’na çelenk bıraktı. Yarımel, “Mücadeleye devam edeceğiz” dedi

 

Türk Polis Teşkilatı kuruluşunun 171’inci yılı etkinlikleri kapsamında Kocaeli Emniyet Teşkilatı adına Emniyet Müdürü Levent Yarımel ve Polis Emeklileri Derneği Başkanı Mehmet Şahin Atatürk Anıtı’na çelenk bıraktı. Törene İl Emniyet Müdürü Levent Yarımel, Polis Emeklileri Derneği Başkanı Mehmet Şahin, ilçe emniyet müdürleri, emniyet personeli ve emekli polisler katılım gösterdi.

 

MÜCADELEYE DEVAM

Çelenk bırakma töreninin ardından program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile devam etti. Törende bir konuşma yapan İl Emniyet Müdürü Levent Yarımel, Türk Polis Teşkilatı’nın 171’inci kuruluş yıldönümünü mesai arkadaşlarıyla kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşadığını belirtti. Yarımel konuşmalarına şöyle devam etti: “Sizlerin can ve mal güvenliğini üst seviyeye çıkarmak temel önceliğimizdir. 81 il içinde ilk üç arasında yer alan Kent Güvenlik ve Yönetim Sistemi kurulmuştur. Başta yıkıcı, bölücü, bölgeci ve paralel devlet yapılanması içerisinde faaliyet gösteren, terör örgütleri olmak üzere suç örgütleriyle mücadele etmeye kararlılıkla devam edeceğiz” diye konuştu. Yarımel’in şehitleri rahmetle anmasının ardından tören sona erdi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki