“Yaşasın İktidar Yürüyüşümüz”

27 Nisan 2015, Pazartesi - 00:13

 

Çayırova Cumhuriyet Halk Partisi Çayırova belediye kültür salonunda gerçekleştirdiği programda milletvekili adaylarının tanıtımını gerçekleştirdi.

 

Çayırova Belediyesi Kültür Salonu’nda Çayırova ilçe örgütü gerçekleştirdiği programda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun hayatını anlatan ‘Anadolu’nun Kemal’i belgeselinin gösterimi ve CHP Kocaeli Milletvekili adaylarının tanıtımı gerçekleştirildi. Aday tanıtım programına CHP Çayırova ilçe başkanı Selahattin Kaya ve yönetimi tam kadro yerlerini aldılar. CHP Kocaeli il başkanı Cihat Altunyuva, CHP Kocaeli milletvekili adayları, CHP Gebze, Darıca, Dilovası ilçe başkanları, il gençlik kolları başkanı Gökhan Orhan, belediye meclis üyeleri ve partililer katıldı.

Kaya, CHP Çayırova Tam Kadro Sahada

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlanan programda ilk CHP Çayırova ilçe başkanı Selahattin Kaya bir konuşma yaptı. Bu ayak sesleri CHP’nin iktidara yürüyüşün ayak sesleridir. İktidar peşimizden geliyor. Bu seçimde çok farklı bir seçim stratejisi izleyeceğiz. A harfi ile başlayan cümleler kurmayacağız. Yurttaşlarımıza CHP’nin projelerini anlatacağız. Bu konuda en büyük görev size düşüyor. Sizler CHP’nin iktidarında sorunların biteceğini müjdelemezsiniz. Emeklilere çift maaş ikramiye, çiftçilere vergisiz mazot, taşeron çalışanlar kadrolu olacak. Bu süreçte çok çalışmamız gerekir.”

Akar, Kalplerimiz Çayırovadan Atıyor

CHP Kocaeli milletvekili Haydar Akar, iktidara yürümüşümüz Çayırova’dan başlatmış bulunuyoruz. Sokaktaki herkese ulaşacağız. CHP’nin 2011 yılında başlattığı projeler 2015 yılında tavan yaptı. Ankara’dan esen rüzgârı fırtınaya çevirmeliyiz. Emeklilere iki maaş ikramiye vereceğiz. Bu projemizi her emekliye ulaştırmamız gerekiyor. En büyük sorunlarından biri olan asgari ücreti en az bin 500 TL yapacağız. 277 TL’ye evsizleri ev sahibi yapma sözü veriyoruz. CHP iktidarında kimse çocuğumu nasıl okutacağım diye düşünmeyecek. Kötü de olsa onların reklamını yapmayacağız. Emeklilere ulaşmak zorundayız. 7 Haziran’a çok az kaldı. Tek ricam var kapısını çaldığınız evin önce durumunu anlayın. Onunla ilgili olan konuyu anlatın. İlk defa pazara sunduğumuz ürün satmaya başladı.” Konuşmaların ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun hayatını anlatan ‘Anadolu’nun Kemal’i’ belgeselinin gösterimi yapıldı.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki