Yerel yönetimler toplantısı var

28 Eylül 2015, Pazartesi - 23:23

 

AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen “Yerel Yönetimler 1. Bölge Toplantısı” Kocaeli’de yapılacak.

Bugün Başiskele’de bulunan The Ness Otel’de yapılacak toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık katılacak.
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı 1. Bölge Sorumlusu Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker’in katkılarıyla gerçekleşecek olan toplantıda, 5 Büyükşehir, 3 il, 121 ilçe, 24 belde belediye başkanının yanı sıra, 4 il genel meclis başkanı, 14 il başkanı, 14 il yerel yönetimler başkanı, 14 kadın ve gençlik kolları yerel yönetim başkanları, 14 il SKM başkanı, Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri, Kocaeli il yönetim kurulu üyeleri yer alacak.
1. bölgede; Çanakkale, Edirne, İstanbul, Kırklareli, Tekirdağ, Bolu, Düzce, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Balıkesir, Bilecik, Bursa ve Eskişehir illeri yer alıyor.

Kocaeli’de gerçekleştirilecek olan bu önemli toplantıda bu illerden de yetkiler yer alacak.

Bu önemli toplantının Kocaeli’de gerçekleşmesi için öncülük eden AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı 1. Bölge Sorumlusu İlyas Şeker; 30 Eylül Erzurum, 4 Ekim Kayseri, 5 Ekim Afyonkarahisar ve 6 Ekim tarihinde Elazığ’da yapılacak bölge toplantılarına katılacak.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki