YEŞİL VADİ DUALARLA AÇILDI

14 Şubat 2015, Cumartesi - 17:45

Yeşil Vadi Arsa Ofisi 5.’ci Şubesi Çayırova’da Hizmete Girdi.

 Çayırovanın Sevilen Siması Genç İş Adamı Fikret Ertuğrul Tarafından Hizmet Verecek Olan Yeşil vadi dualarla açıldı

Türkiye genelinde Arsa ofis şubeleri olan sektörün güvenilir firması Yeşil Vadi arsa ofisi Çayırova şubesi hafta sonu görkemli bir şekilde hizmete girdi. Yeşil Vadi arsa ofisi yönetim kurulu başkanı Rafet Orhan açılışta yaptığı konuşmada Yeşil Vadide hedef herkesin ev arsa sahibi olmasını sağlamak 24 ay vade ve yüzde sıfır vadeli arsa ve ev satışları ile Çayırovaya merhaba diyor diyerek,i açılışımıza katılan tüm dost ve sevenlerime ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

Yeşil Vadi Arsa Ofisinden Coşkulu Bir Açılış

Çayırova Fatih Caddesinde hizmete giren açılışta Mehter Takımının yaptığı muhteşem gösterisi açılışa damga vurdu İlçemizin sevilen siması Asım Köle hoca tarafından okunan dualar ile kesilen kurban ile mehter takımın yaptığı muhteşem gösterisi ile açılış gerçekleşti.

Yeşil Vadi Arsa Ofisi açılışına Katılım Yoğun Oldu

Yeşil Vadi Arsa Ofisleri yönetim kurulu başkanı Rafet Orhan, Çayırova AK Parti ilçe başkanı Zafer Kılıç yöneticileri, CHP Çayırova ilçe örgütü başkanı Selahattin Kaya yöneticileri, Çayırova Saadet Partisi ilçe başkanı İlhami Bayrak yöneticileri, MHP Çayırova ilçe başkanı Fatih Kartal yöneticileri, Gebze Saadet parti ilçe başkanı Nurettin Kaya, CHP Çayırova belediye meclis üyeleri A. Kadir Honca, Ata Savaş Durak, Kemal Karagül, Kocaeli bölgesi Yeşil Vadi Arsa Ofisleri Şube müdürleri, Çayırova Sinoplular Kültür ve Dayanışma derneği başkanı Muhammet Yeşilkaya ve yöneticileri STK başkan ve yöneticileri çok sayıda Çayırovalılar açılışa yoğun ilgi gösterdiler.

Yeşil Vadi Arsa Ofisi Sektöre Renk Katacak

Yeşil Vadi Arsa Ofisi Çayırova şube müdürü genç iş adamı Fikret Ertuğrul açılışa katılan dost ve sevenlerine yakın ilgi gösterdi. Açılışa katılan Çayırova halkına Yeşil Vadi Arsa Ofısı tarafından hazırlanan reklam broşluları hediye edilerek firma Çayırovada yapacakları hizmetleri anlattı. Yenimahalle Fatih Caddesi No. 79/A Çayırova adresinin ’de hafta sonu hizmete girmenin gurunu Çayırova halkıyla paylaştı. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak yeni hizmete girecek olan Yeşil Vadi Arsa Ofisi çalışanlarına hayırlı olsun bol kazançlar dileklerimizi sunuyoruz.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki