“Yeşilay ”da Tercih Yapmanın Ücreti Bir Afiş Asmak

12 Temmuz 2015, Pazar - 17:06

Yeşilay Gebze Şubesi, üniversiteye girmeye hak kazanan bütün öğrencilere tercih hizmeti vermeye başladı.

Yeşilay Gebze Şubesi Başkanı  Enver Şahin "Şube olarak yönetim kurulumuzun tamamı öğretmen. Biz bu uygulamayı okullarımızda zaten yapıyorduk ama arkadaşlarla daha çok gence ulaşmak ve onları Yeşilay bürosunda ağırlamak için bu yıl Yeşilay'da yapmaya karar verdik. Ücretsiz olan uygulamamızda ise gelen gençleri Yeşilay'a ısındırmak için sadece bir Yeşilay afişi asmasını istiyoruz. Bu afişleri mahalle bakkalının, oturduğu binasının panosuna vb. yerlere asabilirler" dedi.

Şahin" Tercihlerin önemine dikkat çekerek "Tercihler 4-16 Temmuz arasında gerçekleşecektir. YGS sınavından Açık Öğretim Fakültesi veya meslek yüksekokulu tercihi yapmak isteyen öğrencilerin, ilgili bölümden en az 140 puan ve üzeri almış olmaları gerekmektedir. Lisans bölümlerine tercih yapmak isteyen öğrencilerimizin ise 180 ve üzeri puan almaları, tercih yapması için yeterli olacaktır.

En fazla 30 tercih yapılabilir. Tercihler internet üzerinden gerçekleşecektir. Gelen öğrencilere istek sırasına göre tercih yapmalını tavsiye ediyoruz.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki