Yeşilay Okullara Seminer Veriyor

29 Mart 2015, Pazar - 00:49

 

 

               Yeşilay Kocaeli Şube Başkanı Enver Şahin ilimizde bulunan okulları  Yeşilay konularında bilgilendiriyor. Şahin'in son durağı ise Bilge Kolejiydi.

 

               Seminer sonrasında Şahin şunları söyledi. "Yeşilay Cemiyet, yurdumuzda ahlâkî ve kültürel bir kalkınma atmosferi içinde; tütün, alkol ve madde bağımlılığı gibi toplumun ve gençliğin beden ve ruh sağlığını tahrip eden bağımlılıklar yanında, kumar, internet ve teknoloji bağımlılığı gibi gençliğe ve topluma zarar veren bütün zararlı alışkanlıklarla mücadele etmek, milli kültürüne bağlı nesiller yetiştirmek amacı ile kurulmuştur.

               Yeşilay Kocaeli olarak bu çerçevede bağımlılıklarla mücadele etmek üzere, toplumun bilinç, güç ve kaynaklarını harekete geçirmeye çalışıyoruz. İnsan onur ve saygınlığının korunması doğrultusunda her koşulda, her  yerde ve zamanda desteğe muhtaç insanlara yardım etmeye çalışıyoruz. Toplumun bağımlılıklarla mücadele kapasitesinin geliştirilmesine sürekli katkıda bulunuyoruz.

               Bu amaç doğrultusunda ulusal ve uluslararası kamu, özel ve sivil toplum kuruluşlarıyla gerekli işbirliği ve ortak çalışma organizasyonlar yapmaya hazırız.'dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki