Yeşilay:” Yaşam Kaynağımız Annelerimiz “

10 Mayıs 2015, Pazar - 15:19

 

                 Yeşilay Kocaeli Şubesi Kadın Kolları Başkanı Rabia Sadiye  Atıcı “Anneler Günü” nedeniyle bir basın açıklamasında bulundu. Atıcı “ Çok değerli annelerimiz bizim yaşam kaynağımız, hayatımızın anlamıdır.

                  Annelik, yalnız kadına bahşedilen mükemmel bir duygu ve özelliktir. Sağlıklı bir toplum ancak temelleri sağlam atılmış ailelerle oluşur. Bu sağlam aile yapısı da ailenin temel direği annelerimizin emekleriyle mümkündür. Toplumun geleceği, gün ışığımız annelerimizin ruh ve beden sağlığı bizim için çok önemli. Çünkü onlar bizim ilk öğretmenlerimiz. Hayata bizi hazırlayan, yanlışı doğruyu öğreten, örnek aldığımız, hangi yaşta olursak olalım; merhametine, sevgisine ihtiyaç duyduğumuz meleklerimizdir.

                 Biz Yeşilay Gönüldaşları olarak bu duygularla annelerimize de eğitici seminerler veriyoruz. Bir arkadaş gibi çocuklarının sorunlarıyla ilgilenen, karşılıksız sevgisiyle evladının hep yanında olan annelerimizle beraber bağımlılıkla ilgili sorunları toplum olarak daha kolay aşacağımızı düşünüyoruz. “ dedi. Atıcı “ Her şeyin en güzeline lâyık annelerimizin “Anneler Günü ”nü en içten sevgilerimle kutluyorum. “dedi.

               

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki