Yılın Başarılı Belediye Çalışanı Nihat Kocabay seçildi.

Yılın Başarılı Belediye Çalışanı Nihat Kocabay seçildi.
28 Kasım 2015, Cumartesi - 14:16

 

 

Gebze Merkezli haftalık olarak yayın yapan Yeni Sözcü Gazetesi, geleneksel hale getirdiği  ve bu yıl 5.sini düzenlediği Kocaeli Batı Yakası Enleri Yılın Başarı kişi ve kuruluşları anketinde, 4 ilçe belediyeleri içerisinde en başarılı belediye çalışanı, Dilovası Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Nihat Kocabay seçildi.

 

Gebze Yeni Sözcü gazetesi tarafından organize edilen 91000 oyun kullanıldığı 2015 in en başarıları anketinde Yılın en başarılı belediye çalışanı kategorisinde 1. Seçilen Nihat Kocabay, Gebze Belediyesi Kültür Merkezi Salonunda düzenlenen törenle ödülünü aldı.

 

Dilovası Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Nihat Kocabay yaptığı kısa konuşmada Gebze Sözcü Gazetesinin okurlarının, gazetenin İnternet sayfasında düzenlenen ankette,  Şahsıma gösterilen bu teveccühe teşekkür ederim. Bu ödülü ben bütün mesai arkadaşlarım ve belediyem adına kabul etmiş bulunuyorum. Gebze Yeni Sözcü Gazetesi İmtiyaz Sahibi İrfan Yormaz ve ekibine başarılar diler saygılar sunarım” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki