Yılın Polis Merkezi Saraybahçe

11 Mart 2015, Çarşamba - 00:45

Marmara Ordulular Derneği Saraybahçe Polis Merkezine halkla olan ilişkilerinden dolayı ‘Yılın Polis Merkezi’ ödülünü verdi.

Çeşitli sosyal projelere imza atan Marmara Ordulular Derneği, bunlara bir yenisini daha ekledi. Dernek, vatandaşla olan ilişkilerini takdir ettiği Saraybahçe Polis Merkezi’ni yılın en iyi polis merkezi seçti. Saraybahçe Polis Merkezinde gerçekleşen ödül töreninde  Marmara Ordulular Derneği yönetim  kurulu Başkan'ı Mehmet Çun'a  üyeler Zafer Yıldız, Sevda Sever,Recep Işık,Nur Derebaşı ,Yakup Derebaşı yer aldı. Saraybahçe Polis Merkezi adına emniyet amiri Erdem Koptagel de ödül törenin de hazır bulundu.

 

SIRADA PİKNİK ŞÖLENİ VAR

Başkan Çun "Uyuşturucuyla mücadelede başarısı sebebiyle polis merkezimizi yılın karakolu seçtik” dedi. Polis Merkezi Amiri Erdem Koptagel ise Marmara Ordulular Derneği Başkanı Mehmet Çun ve yönetim kuruluna teşekkür etti. Marmara Ordulular Derneği  ayrıca 10 Mayısta İzmit Bekirdere Cephanelik mesire alanında  bu yıl altıncısı  olacak piknik şöleni düzenleyecek. Yerel sanatçılar Zülfiye Erdoğan  Şahin Ordulu grup Tek yılın annesi seçilecek ve çeşitli yarışmalar düzenlenecek

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki