Yılların Verdiği Öz Güven

Maltepe Emlak Arsa Ofisi
13 Nisan 2015, Pazartesi - 14:38

 

Çayırova’da Emlak Sektöründe 1978 Yılından Bugünlere Başarılı Çalışmalar İle Yıldızı Parlayan Maltepe Emlak Arsa Ofisi Yeni Yerinde Hizmete Başladı

 

Çayırova Fatih Caddesi Ziraat Bankası Karşısı Kat 1 Adresinde yeni yerinde dostlarını ağırlıyor. Maltepe Emlak Arsa Ofisini yönetim kurulu başkanı Fikri Yüzügüler gazetemize yaptığı açıklamada; Şirketimiz 1978 yılından bugüne, sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir potföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız. Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru emlak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız. Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun natifi sunmak için çabalıyoruz. Hayallerinizdeki, tam da aklınızdaki Emlakları size sunabilmek için çağrılarınızı bekliyoruz. .

 

Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek

Müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, emlakta geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak. İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak. Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak. Bölgenin en büyük emlak veritabanlarından birisini oluşturmak.  Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmektir yılların verdiği öz güven ile yeni yerimizde sizleri bekliyoruz dedi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki