YILMAZ; BİRLİĞİMİZİ VE BERABERLİĞİMİZİ BOZAMAYACAKLAR

YILMAZ; BİRLİĞİMİZİ VE BERABERLİĞİMİZİ BOZAMAYACAKLAR
16 Ekim 2015, Cuma - 11:29

 

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Dilovası'nda birlik beraberlik mesajları verdi.

SKM programları kapsamında Dilovası'nda ziyaretlerde bulunan Mehmet Akif Yılmaz, ilk olarak Cumhuriyet Mahallesi sakinleri ile buluşarak sohbet etti. Mahalle sakinleri tarafından ilgi ile karşılanan Yılmaz, buradan Dilovası Bingöllüler Derneğine gelerek geçtiğimiz günlerde vefat eden dernek üyesi için taziyede bulundu. Ardından Iğdırlılar Mahallesinde bir ev toplantısına katılan Yılmaz, burada 1 Kasım seçimlerinin önemini anlattı.

"BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ ASLA BOZULMAYACAK"

Iğdırlılar Mahallesinde katıldığı ev toplantısından sonra Dilovası Gümüşhaneliler Derneğini ziyaret eden Mehmet Akif Yılmaz, burada kalabalık bir gruba seslendi. Dernek yöneticileri ve mahallelinin de bulunduğu dernek lokalinde Yılmaz birlik ve beraberlik mesajları vererek şunları söyledi; "Bizler bu ülkede yıllardır etle tırnak gibi olan bir milletiz. Türk'ün, Kürt'ün, Laz'ın, Çerkez'in kardeşçe ve beraberce huzur içerisinde yaşadığı büyük bir ülkeyiz. Ülkemizin bu zengin kültür mozaiğini bozmak isteyenler emellerine asla ulaşamayacaklar."Dedi

GENÇLERLE BULUŞTU

Dilovası Gümüşhaneliler Derneği ziyaretinin ardından Mimar Sinan Mahallesinde gençlerle buluşan Mehmet Akif Yılmaz, gençlere altından öğütler verdi. Gençlere Türkiye'nin geleceğini ve 2023 Vizyonunu anlatan Yılmaz'ı gençler ilgi ile dinledi. Programın sonunda gençler Yılmaz'a teşekkür ederek günün anısına hatıra fotoğrafı çekildiler. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki