Yılmaz, “Bizim için aslolan hizmettir.

Yılmaz, “Bizim için aslolan hizmettir.
10 Haziran 2016, Cuma - 15:44

AK Parti Kocaeli Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, parti il binasında yaptığı toplantıyla yeni icra kurulu üyelerini açıkladı.

 

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, geçtiğimiz günlerde yapılan basın toplantısıyla açıklanan yönetim kurulunun ardından AK Parti İl binasında yapılan toplantıyla İl Kadın Kolları İcra Kurulu üyelerini açıkladı. Göreve geldiklerinden bu yana en doğru il yönetim kurulunu oluşturmak için çok titiz davrandıklarını belirten Serpil Yılmaz, “Yönetim kurulumuzu oluştururken ince eledik sık dokuduk. Aynı şekilde icra kurulunu da en uygun kişiyi seçmeye çalıştık. İcra kurulu üyelerimiz yönetim kurulumuzdan oluşan komisyonlarıyla koordineli bir şekilde çalışarak, Kocaeli’ye hizmet edecek” dedi.

 

ASLOLAN HİZMETTİR

Kısa bir süre önce göreve gelen il yönetim kuruluna görev dağılımı yapan Başkan Serpil Yılmaz, “Bizim için aslolan hizmettir. Ramazan boyunca 50 kişilik il yönetim kurulumuzla, ilçe teşkilatlarımızla, mahalle yönetimlerimizle; mahalle mahalle, sokak sokak gezip gönüller fethedecek, gönül sofralarına konuk olacağız” diye konuştu.

 

İCRA KURULU

İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, Siyasi Hukuki İşler Başkanı Canan Soylu, Teşkilat İşleri Başkanı Elif Başyiğit

Seçim İşleri Başkanı  Sevcan Kutlu Aydemir, Tanıtım Medya Başkanı Reyhan Ataman Bayraktar, Dış İlişkiler Başkanı  Hülya Çiçek, Sosyal İşler Başkanı Necmiye Kılıç, Halkla İlişkiler Başkanı Hande Genç, Yerel Yönetimler Başkanı  Aylin Çalışkan, Ekonomik İşler Başkanı Saime Okcan

Mali İşler Başkanı Emine Bayrak, Ar-Ge Başkanı Şule Yılmaz

İnsan Hakları Komisyon Başkanı Gülşen Çelik, Çevre Şehircilik ve Kültür Komisyon Başkanı Sibel Uzun,

Sekreterya Aysun Yıldırım.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki