Yılmaz ;Cezaları İdam Olsun

Yılmaz ;Cezaları İdam Olsun
18 Temmuz 2016, Pazartesi - 13:28

Darbe teşebbüsüne karşı ağır eleştirilerde bulunan AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, "Halkımızı katleden hainler idam edilsin" dedi.

 AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, sosyal medya aracılığıyla yaptığı açıklamada, darbe teşebbüsünü gerçekleştirenlerin cezasının idam olması gerektiğini söyledi. "Bu ihaneti asla affetmeyeceğiz" ifadelerinin kullanan Yılmaz, "Millet olarak cevabını vereceğiz. FETÖ ihanet şebekesinin yeni bir ihanetiyle karşı karşıyayız. Millet iradesine, huzuruna ve refahına yapılan bu alçakça darbe teşebbüsünün cevabı çok ağır olacak. Asrın müseylemetülkezzabı FETO rüyalarla, yalanlarla güzel vatanımızı kana bulattı" dedi.

OYUN BOZULDU
Yılmaz, sözlerini şöyle sürdürdü; "Halkımızla askerimizi ve polisimizi birbirine düşürdü. Onlarca vatandaş, asker ve polis evlatlarımızın hayatına kıydırttı. Allah belasını versin. Sonu belamın sonu olsun. Aklını bu haine kiraya verenlere tevbe nasip etsin. Necip ve aziz milletimiz bu hainin ve haşhaşilerinin oyununu bozdu elhamdülillah. Şimdi maşeri vicdan, milletin meclisini bombalayan, halkımızı katleden bu hainler tek bir ceza istiyor. İdam. Bu talebi yerine getirmek Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin en önemli ve öncelikli görevidir."

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki