Yılmaz Start Verdi

Özgürlük mahallesinin favori muhtar adayı Yılmaz seçim çalışmalarına başladıÇayırova özgürlük mahallesi muhtar adayı Cevat Yılmaz seçim irtibat bürosunu açarak seçimlere start verdi.
23 Şubat 2014, Pazar - 18:00

İrtibat bürosunun açılışında kısa bir konuşma yapan Yılmaz;

Çayırova ilçesinin, en fazla seçmeni olan ve Belediye hizmet binasının da sınırları içinde kaldığı, Özgürlük Mahallesi, maalesef! İlçe belediyesi tarafından yeterli hizmeti alamamaktadır. Yaklaşık 13.000 seçmeni bulunan Merkez mahallemizde, Çayırova Belediyesinin hizmetleri, böyle bir Merkez mahalle için, yok! Denecek kadar az ve yetersiz kalmıştır. Geçen zaman içinde, fırsatların hizmet yerine “hezimete” dönüşmesi, özgürlük Mahallesi sakinlerinin, hiçte hak etmediği çağ dışı bir yönetim şekline dönüşmüştür! İşte, bu Adaletsiz ve eşit olmayan, hizmet akışına dur demek için muhtar adayı oldum. İddia ediyorum; şahsım olarak! Sadece İkamet senedi, Nüfus sureti vererek zaman geçiren bir Muhtar değil! Sorunlarını bildiğim ve dosyasını hazırladığım Mahallemin, bu hizmetleri alabilmesi için, Genel ve Yerel yönetimlerin temsilcileri ile koordineli ve bizzat işin takipçisi olarak! Halktan, yani sizlerden aldığım güçle hızlandıracağım. Belediyecilik hizmeti yapmış bir kişi olarak! Hizmet akışının ne şekilde olacağını, işlerin nasıl yürümesi gerektiğini bilerek! Hizmete talip oluyorum. Dedi.

Açılışa, partilerin belediye başkan adayları,siviltoplum kuruluşları başkanları çok sayıda vatandaş ve Cevat Yılmazın sevenleri katıldı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki