YILMAZ’A PLAKET VE ALKIŞ

Gebze Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 1.Sosyal Sorumluluk projesi olan üniversite öğrencilerine verdiği bursun maliyetini tamamlamak için sponsorların destek ve katkıları ile konser organizasyonu düzenledi. Sponsörlerden biri olan CHP Gebze Belediye Başkan adayı Yakup Yılmaz’a plaket verildi.
13 Mart 2014, Perşembe - 12:53

Osman Hamdibey Kültür Salonunda verilen konserde Türk pop müziğinin güçlü ismi Yaşar kendisini dinlemeye gelen gençlere unutulmaz bir gece yaşattı. Gecenin açılışında bir konuşma yapan Başkan Nejat Kar, geceye sponsor olan katkı sunan esnaf ve iş adamları ile emeği geçenlere teşekkür etti.

CHP Gebze Belediye Başkan Adayı Yakup yılmaz, 30 yıllık belediyeciliğinin yanı sıra, aynı zamanda öğretmen kökenli bir siyasetçi. Bir süre öğretmenlikte yapan Yakup Yılmaz’ın eşi Aysel Yılmaz da tarih öğretmeni. Bu yönüyle de eğitime olan duyarlılığı süren Yakup Yılmaz, üniversite öğrencilerine verilecek olan burslar için düzenlenen geceye sponsör olan isimlerden biri.

Düzenlenen gecede CHP adayı Yakup Yılmaz’ın duyarlılğına teşekkür edilirken, bir de plaket verildi. Yılmaz, yaptığı konuşmada, eğitim kökenli bir aile olarak, yeni öğretmen ve bilim insanları yetişmesi için  yetişmesi için destek olmaya devam edeceklerini söyledi. Yılmaz, büyük alkış aldı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki