Yılmaz;Erdoğan ve Bahçeli’yi kimseye yedirmeyiz

Yılmaz;Erdoğan ve Bahçeli’yi kimseye yedirmeyiz
20 Temmuz 2016, Çarşamba - 13:23

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’yü ziyaret eden TÜMSİAD Başkanı Erdoğan Yılmaz “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli kimseye yedirmeyiz” dedi

15 Temmuz’da yaşanan darbe girişimi sonrasında TÜMSİAD Başkanı Erdoğan Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve yönetim kurulu üyelerini parti binasında ziyaret etti. Ziyarette konuşan TÜMSİAD Başkanı Yılmaz, “Yaşanan olaylardan dolayı şok içerisindeyiz. Ortaya çıkan olaylar öyle hafife alınacak görmezden gelinecek bir durum değildir. Yaşanan olaylar devletin birliğine beraberliğine milletin geleceğine devletin bekasının bozulmasına yönelik büyük bir harekettir. Darbe yapmak isteyenlerin hayalleri bozulmuştur. Ülkemizin güvenli bir zemine ihtiyacı vardır. Her zaman güvenli bir zeminin oluşması için çalıştık. Bu birlikteliğin içerisinde TÜMSİAD'da önemli bir yer tutmaktadır” dedi.

DİK DURUŞUNU GÖSTERMİŞTİR

Ülkemiz içinde oluşturmak istediğimiz kardeşliğin ne kadar önemli olduğunu yaşanan olaylarla gördük. Meclis çatısı altında siyasi birlikteliğin oluşması bizleri oldukça memnun etmiştir” diyen Yılmaz, “Ülkemizin ihtiyaç döneminde MHP ve genel başkanı Devlet Bahçeli her zaman dik duruşunu göstermiştir. Yaşanan olaylar sonrasında ilk dik duran MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'dir. Bu devlet bu millet bizimdir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli kimseye yedirmeyiz. Ülkemizde dik duruş dirayet gösteren insanlara ihtiyacımız vardır” dedi.

EYLEMLER ÖNEM KAZANDI

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ise, “Ülkemiz hassas süreçten geçmektedir. STK olarak bu yola çıktığınız için tebrik ediyorum. İş ahkam kesmeye gelince birçok STK bulunurken ama bugün bütün siyasi partilileri gezerek demokrasi sınavı verilmesinde milletin yanında olmanız çok önemlidir. Bu bir dik duruştur. Varlık göstergesidir. Türk Milleti bugün önüne arkasına bakmadan birlik ve beraberlik için yapması gereken hareketler bunlardır. Olay söylemden çıkmıştır. Artık yapılan eylemler önem arz etmektedir” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki