Yılsonu Sergileri Devam Ediyor

Yılsonu Sergileri Devam Ediyor
29 Mayıs 2016, Pazar - 15:00

İzmit Belediyesi ile Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile açılan İZMEK’te yıl sonu sergi ve belge dağıtımları devam ediyor. 
Şirintepe, Akpınar ve Kulfallı’da açılan İZMEK kurslarını bitiren 200 kişiye düzenlenen törenlerle belgeleri teslim edildi. Belge dağıtım ve yılsonu sergi açılışlarına Belediye Başkan Vekili İbrahim Bulut, Belediye Meclis Üyesi Güzin Taştekin, Emine Okanalp, İzmit Halk Eğitim Müdürü Salih Aydın, muhtarlar, kurs öğretmenleri, kursiyerler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Açılışlarda konuşan Başkan Vekili Bulut, “İZMEK kursları kadınlarımızın duygularını işlerine aktardığı, yıl boyunca arkadaşlıklarını, dostluklarını pekiştirdikleri bir okul oldu. Şimdiye kadar İZMEK kurslarından on binlerce kişi mezun olup bir çok kişi de kendi işini kurarak para kazanmaya başladı. İZMEK kurslarımız sayesinde kadınlarımız daha mutlu oluyor. Kadınlarımızın boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirecekleri yerin adresi İZMEK kurslarıdır” dedi.
Halk Eğitim Müdürü Salih Aydın da İzmit Belediyesi ile ortaklaşa kurs açmaktan mutlu olduklarını söyledi. Konuşmaların arından kursiyerlere belgeleri verildi ve daha sonra sergilerin açılışı yapıldı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki