YÖNTEN;Kılıçdaroğlunu Kınıyorum.

YÖNTEN;Kılıçdaroğlunu Kınıyorum.
06 Nisan 2016, Çarşamba - 11:48

Darıca Hospıtalpark hastanesi başhekimi DR.Nilgün Yönten,bir basın açıklaması yaparak CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu kınadı

Yönten yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi

Kendinin siyaset yaptığını iddia eden Kılıçdaroğlu nu önceki günkü ahlak dışı konuşmasından dolayı kınıyorum!

İSMİNİ BİLE ANMAK İSTEMİYORUM

Yazıklar olsun akılsız ve edepsizlik örneği gösteren ismini bile anmak istemediğim bu zavallıya, bir kadın bir anne ve bir bakan a söylemiş olduğu çirkin cümlesinden dolayı herkesin kınanması gerektiğini bunun yanına kalmaması gerektiğini düşünüyorum.

SANIRIM AKIL TUTULMASI YAŞIYOR

 Size soruyorum ,sayın Kılıçdaroğlu siz akıl tutulmasımı yaşıyorsunuz ? Sen ve senin gibiler, Nasıl ülke yöneteceksiniz?  Gelecek kuşaklara Nasıl örneklik teşkil edeceksiniz .Olamazsınız olamayacaksınız da ,bataklıkta çırpınıp duruyor çamurunuzu tertemiz insanlara bulaştırmaya çalışıyorsunuz , Siz aslında içinizdeki nefreti,kini dışarıya vuruyorsunuz, size fazla söylemeye bile değmez diye düşünüyorum,Sizi  ve sizin gibileri Allah’a havale ediyoruz.

SİZİN KADIN HAKLARI ANLAYIŞINIZ BUMU?

 

Yeri geldiğinde demokrasiden, kadın haklarından bahsediyorsunuz, Sizin demokrasi ve kadın haklarından kastınız, ağza alınmayacak kelimeler sarf etmek mi? Bir kadının namusuna haysiyetine dil uzatmak mı? Sizin demokrasi ve kadın haklarından anladığınız insanlara çamur atmak, insanları karalamak, kadınları obje olarak görmek mi? Sanırım gerçekten siz akıl tutulması yaşıyorsunuz, Bir bayan olarak, Bir anne olarak bu sözlerinizi bütün bayanlara karşı yapılmış hakaret olarak algılıyorum, haddini aşan bu sözlerinizin karşılığını tüm Türk annelerinden bulacağınıza inanıyorum

KİRLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ NEFRETLE KINIYORUM

Sizin kirli düşüncelerinizin, sizin ve sizin gibilerin fosilleşmiş dünya görüşlerinizin bu ülkede artık yeri yoktur, Bu aziz millet sizi ve sizin gibi sığ düşünenleri tarihin tozlu sayfalarına gömdü, Bundan sonrada bu kirli düşünceleriniz bu ülke insanında karşılık görmeyecektir.

Artık bu ülke sizin gibi çapsız ve vatan hainleri ile işbirlikçilik yapanları istemiyor kendinize gelmenizi tavsiye ediyorum hiçbir kadın ne olursa olsun sizin bu aşağılık cümlelerinizi hak etmiyor.

DERHAL İSTİFA ETMELİ

Şimdi demokrasiden bahseden, o partinin genel başkanlığına yakışmayan bu zattan, öncelikle sayın bakanımızdan ve onun nezdinde tüm Türk annelerinden özür dilemesini ve asıl demokrasinin gereği olan, o koltuktan derhal istifa etmesini bekliyoruz.Bir an önce istifa etmeli ve o mensup olduğu camiasının da bu kirli düşünceleri paylaşmadığını kanıtlamalı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki