Yozgatlılar başkanları ağırladı

08 Şubat 2015, Pazar - 21:12

 

Çayırova Gebze Darıca Dilovası Yozgatlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Yusuf Kaplan ve Yöneticileri Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç ve Yöneticileri Yozgatlılar Derneğini Ziyaret Etti.

Bölgemizde yaptıkları başarılı etkinlikler ile adından söz ettiren Yozgatlılar Derneği, Köy dernekleri başta olmak üzere ilçemizde bulunan resmi, sivil bütün kurum ve kuruluşları mutat olarak ziyaret eden Başkanların önceki gün ziyaret noktası Yozgatlılar Derneği oldu.

 

Başkanları dernek binasında misafir eden Yozgatlılar Dernek başkanı Yusuf Kaplan AK parti tarafından il ve köy derneklerine yapılan ziyaretlerin önemine vurgu yaparken bu çalışmaların halk tarafından samimiyetle karşılandığını ifade etti. Yozgatlılar Derneği ziyaretinde konuşan AK parti Çayırova ilçe başkanı Zafer Kılıç ise “biz AK Parti ailesi olarak bölgemizde bulunan tüm dernekleri Çayırova belediye başkanımız Sayın Şevki Demirci ile ziyaret ederek ilçemiz için birlik ve beraberlik içinde neler yapabiliriz bunları istişare ediyoruz. Yozgatlılar Derneği olarak sizin düşünceleriniz ve fikirleriniz bizler için son derece önemlidir. Geleceğin mutlu, huzurlu ve yaşam kalitesinin yükseldiği bir Çayırova’yı hep birlikte inşa edeceğiz” dedi. Çayırova Belediye Başkanı Demirci ayrıca “Yozgatlı kardeşlerime misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum’’ dedi. Karşılıklı sohbetlerin ardından ziyaret sona erdi. Ayrıca gerçekleşen ziyarete Çayırova belediye başkan yardımcısı Orhan Keskin, Çayırova Belediye meclis üyesi Vahit Terzi, AK parti Çayırova ilçe yöneticisi Muhsin Ateş, Muhittin Yiğit hazır bulundular.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki