Yozgatlılara Genç Başkan

11 Ekim 2014, Cumartesi - 12:48


Yozgatlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin yeni yönetimi belirlendi. Yeni yönetimin tanıtımı ve yönetimle hemşerilerinin kaynaşması için bir gece düzenlendi. 
Çayırovanın Gözde Mekanı Gümüş Düğün Salonu’nda yapılan geceye Darıca, Dilovası, Çayırova ve Gebze’de bulunan Yozgatlılar katıldı. Derneğin yeni başkanı ve yönetim üyeleri tek tek sahneye çağrılarak Yozgatlılara tanıtıldı. Ardından çiğ köfte ikramı yapılarak, geç saatlere kadar yöresel ses sanatçısı Emre Ayaydın’ in türküleri ile oyunlar oynandı.
YENİ YÖNETİM BELİRLENDİ
Gecede hemşerilerine hitap eden Yozgatlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Yusuf Kaplan birlik ve beraberlik mesajı verdi. Başkan, “ Derneğimiz kültürümüzün tanıtımı anlamında etkinliklerine devam edecek. Elimizden gelen desteği ve çabayı sarf ederek kültürümüz ve örf adetlerimizin yaşatılması ve yeni yetişen gençlerimize aşılanması misyonu ile yola çıktık. Bu yolda siz değerli hemşerilerimizin yanımızda olduğunu bilmek gücümüze güç katacak ve güzel ülkemizin nadide parçası olan kültürümüzün yaşamasına katkı sağlayacak” dedi. Dernek yönetim kurulu şöyle: Başkan Yusuf Kaplan (As Cam Balkon Sistemleri) Üyeler: Doğan Şahbaz (Şahbaz Halı Yıkama), Murat Kocataş(Doğalgaz Tesisat İşleri), İsa Kocataş( (Kocataş Nalburun), Şinasi Canpolat (Serbest Meslek), İdris Cankurtaran (Mobilyacı), Turgut Durna (Serbest Meslek), Hakkı Gençarslan (Serbest Meslek), Emra Ayaydın (Ayaydın Nakliyat ve Yöresel Ses Sanatçısı), Nuri Yardım (Personel Servis Taşımacılığı), Mustafa Aksoy(Mert Mobilya ) 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki