Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Teşkilatı Evlerin kapılarını Refah için çalıyoruz çalışmaları kapsamında Güzeller Mahallesinde Gebze İlçe yönetimi, Gençlik Teşkilatı ve Mahalle yönetimiyle sokak, park, işyeri ve ev ziyaretleri yaptı. Vatandaşların beklenti, sorun, görüş ve önerilerine kulak veren İlçe Başkanı Engin Kılıç, Yeniden Refah Partisi'nin üstlendiği misyonun, Türkiye'nin kurtuluş formülü olduğunu dile getirdi, parti hedeflerinden bahsetti.
Geçmişle bugün arasında mukayese yapacak olursak; iktidar partisine bu zamana kadar sonsuz destek veren Gebze, maalesef iktidar partisinden hakkı olan ilgi ve alakayı göremediğini rahatlıkla söyleyebilirim. Bugünkü Gebze böyle olmamalıydı, bu halde kalmamalıydı. Gittiğimiz her yerde ve çaldığımız her kapıda bir yakınma duyduk, sorun gördük, sıkıntılarla karşılaştık. Ortaya çıkan manzara gösteriyor ki, Gebze’nin Refah'a ihtiyacı var, huzura ihtiyacı var, istikrara ihtiyacı var. Tabi bunları mümkün kılacak olan adres ise, Yeniden Refah Partisi'dir" dedi.
Yeniden Refah Partisi Güzeller Mahalle Temsilcisi Muammer Özkan, Herkes bilir ki, Türkiye siyasetinin fotoğrafı Gebze’de netleşir ve Gebze ne derse, o olur. İlçe Teşkilatımızla yaptığımız ziyaretler gösteriyor ki, Yeniden Refah Partisi iktidara yürüyor. Milletimiz için artık alternatif var ve vatandaşımız bu alternatifinin Yeniden Refah olduğunu görüyor.