Yüksel Ercan ihraç edilmeyi beklemedi

Yüksel Ercan ihraç edilmeyi beklemedi
11 Temmuz 2016, Pazartesi - 14:42

MHP'de 10 Temmuz'da kongre gerçekleşmezse istifa edeceğini açıklayan Yüksel Ercan o sözünü tutuyor. Ercan, "İstifa etmez isek zaten arınma sürecinde ihraç kaçınılmaz" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin Gebze'de önde gelen isimlerinden Yüksel Ercan partisinden istifa ediyor. Ercan, 10 Temmuz öncesi yaptığı açıklamada, "Kongre yapılmazsa istifa edeceğim" dedi. Ercan istifasını sosyal medyadan, "Sevmek bazen vazgeçmektir" başlığıyla yaptığı açıklama ile duyurdu:

"Bugün 10 Temmuz MHP'de Kurultay yok.Süreç başladığında "10 Temmuzda Kurultay yapılmadığı takdirde MHP'den istifa edeceğim" şeklinde açıklama yapıp kendimizi bağlamıştık.Koca koca siyasetçilerin sözlerini tutmadığı bir dünyada bize düşen verdiğimiz sözü tutmak.Bu anlaşılmaz süreç MHP içerisindeki herkesi taraf yaptı yıllardır omuz omuza mücadele eden herkesi adeta birbirine kanlı bıçaklı düşman etti.Biz bu kavgada artık taraf olmak istemiyoruz zira aylardır devam eden bölünme yüzünden parti içerisinde dostumuz kalmadı.Yarın itibarı ile bu anlaşılmaz ve nerde duracağı belli olmayan kavgadan uzak kalmak adına noter kanalı ile MHP'den istifa edeceğiz.İstifa etmez isek zaten Arınma sürecinde İhraç kaçınılmaz..Ülkücülüğümüz Baki.Sevmek bazen vazgeçmektir.Akıl ve beden sağlığımızı korumak adına bu kararı almaktan başka çaremiz kalmadı Biz verdiğimiz sözü tutalım
Sonrası Allah Kerim..."

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki