Yüreklere Dokunacağız’

15 Ekim 2015, Perşembe - 13:38

Saadet Partisi (SP) İlçe Kadın Kolları’nın organize ettiği ‘Yüreğinin Sesini Dinle Başiskele Saadeti Duyacaksın’ adlı program parti binasında gerçekleşti

 

SP  Başiskele İlçe Kadın Kollarının düzenlediği "Yüreğinin Sesini Dinle Başiskele, Saadet'i Duyacaksın" programına İl Kadın Kolları Başkanı Reyhan Şengün, Milletvekili Adayları Emine Erbaş Yıldırım, Şafak Yamak ve Başiskele Kadın Kolları Teşkilatı  katıldı. Programın açış konuşmasını yapan İlçe Kadın Kolları Başkanı Semiha Yücel'in ardından sözü alan İl Kadın Kolları Başkanı Reyhan Şengün, 1 Kasım Genel Seçimlerinin ülkemiz için önemini vurgulayarak, "Her seçim önemlidir, bu seçim hepsinden daha önemlidir.

Bu seçimler Saadet Partimizin meclise girmesi için büyük bir fırsattır. Bireysel Hakların Korunması Kanunu ile hiçbir oy ziyan olmayacak. Yeterli oyu alan her adayımız Meclise girecek ve bizi en güzel şekilde temsil edecektir. Bizler de Kocaeli'den sorumlu insanlar olarak kapı kapı dolaşıp yüreklere dokunacağız. Çünkü biliyoruz ki, Yüreklerinin sesini dinleyenler, Saadet'i duyacak." dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki