Zabıt katipleri açıklandı

11 Mart 2015, Çarşamba - 00:43

Kocaeli ve çevre ilçelerde görevlendirilmek üzere 35 zabıt katibi alınması için sınava girip başarılı olanların isimleri açıklandı

Adalet Bakanlığı’nın Türkiye genelinde açtığı zabıt katibi sınavının sonuçları bugün itibariyle açıklandı. 711 kişinin başvurduğu sınavlarda ilk olarak klavye ardından ise sözlü mülakat yapıldı. İlimizde alınacak 35 zabıt katipliği için de çağrılan 80 aday, önceki gün gerçekleştirilen mülakatta ter dökmüştü. KPSS’de 70 ve üzeri alanların girdiği mülakat sonuçları bir gün içerisinde açıklandı. Sınavda başarılı olan adayların Kocaeli Adli Yargı Komisyonu’na başvuru yaparak evraklarını tamamlaması gerekiyor. Evraklarını tamamlayan adaylar, daha sonra güvenlik soruşturmasından geçirilecek. İşlemleri tamamlanan zabıt katipleri en geç nisan ayında iş başı yapacak. 35 kişiden 15’i İzmit, 10’u Körfez, 5’i Kandıra, 3’ü Karamürsel, 2’si de Gölcük’te görevlendirilecek.

 

İŞTE KAZANANLAR

Meryem Dilara Demir, Esra Narin, Yasemin Çetin, İpek Kaba, Adem Akgül, Ahmet Binacı, Seda Koç, Yasin Balcı, Oğuzhan Kaya, Erdem Yörür, Rabia Uslu, Derya Yılancı, Ufuk Günay, Songül Demirel, Görkem Yıldız, Elif Bayram, Kaan Metin Çetiner, Zeynep Çakır, Enes Gedikoğlu, Tunahan Tanrıverdi, Ersin Pektaş, Yaşar Şanlıtürk, Seda Özgen, Reyhan Tezcan Oruç, Fatma Pazar, Sefa Özdemir, Ahmet Burak Kırkaç, Berkan Birgül, Merve Asiye Yalnız, Arif Akdemir, Onur Daşoğlu, Volkan Ertürk, Mehmet Akif Karamızrak, İsmail Köse ve Yiğitcan Topallar.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki