yakintakipgazetesi @ gmail.com

İzlediğim kadarıyla Ak parti ilçe başkanı Ekrem Karahan ismi planlı bir şekilde gündeme getiriliyor,yeni yeni isimler başkanlık için zikrediliyor,Akla şu soru geliyor,bizim bilmediğimiz ,sizlerin bildiği bir şey mi var.

ŞU SORULARA CEVAP ARIYORUM

Görevinin başında bir adam varken ve eskilerin değimiyle ortada fol yok,yumurta yokken Ekrem Karahan yerine aday aramak neyin nesi?

Bir adam görevinin başındayken onun yerine isimler telafuz etmek neyin nesi

Partinizinde sloganı olan siyasetin limanı Ahlak'tır anlayışı bu yaptığınız dedi kodularla başdaşıyor mu?

DOĞMAMIŞ ÇOCUĞA DONMU BİÇİLMEK İSTENİYOR?

Karahan toplumun her kesimiyle barışık şekilde görevini yürütürken hangi planlı bir organize eller tarafından yerine başkan adayı aranıyor?
Şu bir kaç gündür oturup kalktığım  heryerde hemen hemen konu Ekrem Karahan'ın tekrar ilçe başkanı olup olmayacağı konuşuluyor.Yada kim ilçe başkanı olur yorumları başını almış gidiyor..


BİLİNÇLİ Mİ YAPILIYOR?

Şunu anlamakta zorlanıyorum, Ak parti ilçe başkanı Ekrem Karahan görevinin başındayken ve hala ortada bir ilçe başkanlığı kongresi yokken bu suni gündemi kim yada kimlerin oluşturduğu..

Ak parti Çayırova ilçe başkanı Ekrem Karahan,hemen hemen herkesimin tanıdığı ve başarılı bulduğu bir isim.Karahan yapı gereği sakin,birleştirici ve uzlaşı kültürüyle siyaset yapan toplumun herkesi tarafından kabul görmüş bir isimken,durup dururken suni gündem oluşturanlar neyin peşindeler açıkcası bu ben dahil herkesin merak konusu..

Ak parti cenahında siyaset yapanların bir çoğu artık sen ben kavgasının yerine,biz olma siyaseti yapmak zorundalar,Koltuk sevdası uğruna kendi yol arkadaşlarına zarar verenler şunu bilmelidirler ki,siyaset artık dedi kodu kültürünü kabul etmiyor.Çayırova Ak parti ilçe başkanının hiç bir beklentisi yokken,yada ismi her hangi bir olumsuzluğa bulaşmamızken,kendi kendinize kulis yapmanız,İnandığınız davaya zarar vermekten başka bir şey değildir.

Kahvehanelerde ,çay ocaklarında kendi kendilerine kulis yapıp suni gündem oluşturanlar bilsinler ki,köprülerin altından çok sular geçti,istediğiniz an,istediğiniz ismi çizdirmek modası çoktan bitti,kendi kendinize hayal kurmayın