ASTRONOT:Cumhur Başkanı Sn R.T.ERDOGAN
YAKIT DEPOLARI:İsrail,Abd,Ab,  Pkk,Hdp ,Fetoo !! 

Uzay Mekiği ( Roket ) uzay'a gönderildiğinde hedefe ulaşması için roket'in YAKIT depoları vardır...Roket'in hedefe gitmesindeki en büyük etken tabiki YAKIT depolarıdır..Malum rekot hedefe gidene kadar YAKIT depolarını kullanır uzay boşluğuna doğru atar..ve roket menzile,hedefe ulaşır!!
Milli Derin Devlet; Ak Parti'yi Roket yaparak
Astronot'uda Cumhur Başkanı R.T.ERDOĞAN'ı yaptı!!
YAKIT DEPOLARI ise; İSRAİL ve Maşaları ABD,AB, PKK ve FETO ve bunların uzantıları!

Milli ve köklü ülkelerin, özel güvenlik tertibatı ve sigortası konumunda, mutlaka DERİN DEVLET’leri ve milli vicdanı temsil eden “ortak beyin merkezleri” teşkil edilir.
Bağımsızlık ve bekasını koruyup garantiye almak, bölgesel ve evrensel projelerini uygulamak amacıyla teşkil edilen “DERİN yapılanmaları ve STRATEJİK  savunma mekanizmaları” mevcuttur. 
Bunları mevcut DEVLET ve HÜKÜMET organizasyonlarına aykırı ve farklı oluşumlar sanmak doğru değildir. Tam aksine DERİN DEVLET, Milli Devletlerin sigortaları konumundadır.. 


Milli Derin Devlet’in  AK PARTİ ile İlk YAKIT DEPOSU FETO! 

Cemaatın durumu ortada 40 yıllık plan ve prağramları alt üst oldu..MİLLİ DERİN DEVLET YAKIT DEPOSUNU kullandı şimdi attı!! Dersaneler ile fitil yakıldı! 15 Temmuz başarısız darbe girişimi ile bomba ellerinde batladı!
Bırak in'lerine girmeyi DON'larına kadar ne var ne yok Devletin himayesi ve kontrolünde.. Yani Kısaca SİYONİZİM FETO'ya hertürlü maddi ve manevi destek verdi ama! Kaymağı biz Milli Derin Devlet yedi! Fetonun Okul,Üniversite,Hastane,Banka Kurum ve Kuruluşları artık TÜRK MİLLETİ'nin Ayrıca! İlan edilen Olağanüstü Hal ve açıklanan Kanun Hükmünde Kararnamelerin içeriği ve uygulanma biçimi, ile Devlette kümelenmiş Kripto kadrolara karşı tam anlamıyla bir Kurtuluş Savaşı başlattı!

İkinci YAKIT Depo PKK,HDP!! 

Pkk-HDP kendi ideolojilerini benimsemeyen, kendi hegemonyalarını kabul etmeyen özellikle de muhafazakâr-Dindar Kürtlere karşı yeni ve farklı boyutlara uzanan bir RED, İNKÂR, İMHA VE ASİMİLASYON politikası yürürlüğe koyma ve geliştirme çabasındadır. EN BÜYÜK TEHLİKE İSE İSRAİL'İN MAŞASI BÜYÜK KÜRDİSTAN ADI ALTINDA BÜYÜK İSRAİL KURMA AŞAMA VE MAŞA PKK VE HDP'dir
Yok efendim Kürt sorunu,Yok özerklik çanları zilleri oynatıldı PKK Milli Derin Devlet tarafından oyalatıldı!! Malum şuan PKK'nın durumu 1 Kasım seçimi öncesi ve sonrası ortada!! Dağda LAV Şehirde AV yaparak HDP’nin üst düzey yönetim kadrosu HAPİSTE!! Ve en önemlisi geçmiş tarihi itibarı ile HDP ile olan müzakerelerde Osmanlı usülü azınlık hakların verilmesi Çünkü bu süreçte,Devlet kanalı olarak TRT 6 / KURDİ yayına başladı. Bu şimdilik sıradanlaşmış. 20 yıl önce hayal dahi edilemiyordu. Kürt dili ve kültürünün gelişmesine muazzam katkıları oldu, oluyor. Üniversitelerde Kürtçe bölümler, okullara Kürtçe dersler girdi.Sosyal,Ekonomik ve Kültürel alanlarda hızlı yükselme vs…

Üçüncü YAKIT en Tehlikeli uluslar arası meydan muharebesidir.. 
 
İsrail Deccaldır yılanın başı bu sebeble onu en sona bırakalım!
ABD' ile BOP başkanlığı süreci Uluslarası sıtratejik olarak Orta Doğu'ya harb açan ABD malum bir tane Zafer'ini söyleyin!!!
Orta Doğuda batak'ta batan ABD şuan can çekişiyor!
Milli Derin Devlet ABD ile BOP'a başkanlık yapıyor ama! Orta Doğuda malum bütün direnişçilere altan Türkiye tarafından Silah ve Mühimat gidiyor..!
Hatırlayın MİT tırlarının durdurulması olayını! Kısaca ABD şuan Türkiye tafanından üstün bir sıtratejik akıllılık ile ala baro oldu!ABD'ye attığımız kazıkların haddi hesabı yok derecesinde enson SURİYE FIRAT KALKANI anlatmamıza gerek yok! 1 Mart Tezkeresi vs...
Zaten 15 Temmuz darbesinde Siyonizim 1 Dolar ile imzasını gösterdi.Ama!  Fırat kalkanı ile İzzetli ve Şerefli Milli Derin Devlet  Siyonizme imza gösterdi..
SURİYE OPERASYONU’NUN İSMİ FIRAT!!
İsrail'in Arz-ı Mev'ud 5000 küsür yıllık FIRAT ve NİL Toprak hayaline ve sapık inancına kabüs olan İZZETLİ VE ŞEREFLİ ŞANLI TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİMİZ start vermiş inşallah muzaffer olacaklar 

AB' zaten tam bir müsbette! Milli Derin Devlet politik olarak yine AB üyeliğini zamana yayarak ve AB'yi oyalamakla birlikte hiç bir zaman AB üyeliği olmayacak.AB ülkeleri PKK'ya desteğinden dolayı Türkiye resmi yönden belgelendirerek AB'yi her platformda vurmakta! Hele hele AB'ye 3 Milyon mülteci olan Sureye halkından sadece 1 Milyonunu Edirne'den salı versek AB' çöker! 
Gelelim Yılanın başı İTRAİL'e! Hey şey ONE MİNUTE ile başladı!! Rejisörlüğünü Siyonist “Üst aklın”; taşeronluğunu FETÖ’ nün yaptığı 15 Temmuz darbe girişimi ile sona yaklaşıldı!!
SİYONİZİM'in bütün dünyayı; siyasi, askeri, ekonomik ve sosyal yönden avuçlarına aldıkları: BM, NATO, DOLAR, IMF, AVRUPA BİRLİĞİ ve UNESCO gibi kuruluşlara karşı:
İslam Birleşmiş Milletleri ve D-8 atılımı İslam Savunma Paktı İslam Ortak Pazarı Faizsiz Bankacılık ve İslam Dinarı İslam Kültür ve Eğitim İşbirliği Kurumların Hazır ve nazır olması!
İSRAİL'in Büyük bir titizlikle ve gizlilikle hazırladığı ve bunlarla tüm dünyayı esir aldığı ÇEŞİTLİ SİLAH SİSTEMLERİNDEN NÜKLEER BAŞLIKLI FÜZELERE, Muazzam UÇAK GEMİLERİNDEN, İNSANSIZ HAVA GEREÇLERİNE, her türlü askeri gücünü (kuvvetini) boşa çıkaracak ve etkisiz bırakacak YENİ TEKNOLOJİLERE, orijinal keşiflere ve BİLGİSAYAR BECERİLERİNE sahip olan İZZETLİ VE ŞEREFLİ TÜRK SİLAHLI KUVVETLİRİMİZ malum SURİYE FIRAT operasyonu ile 3 YAKIT Deposunu atmayı bırak PATLATA PATLATA ARMEGEDON'la İSRAİL'in saltanatı yıkılıp Yeni Bir TÜRKİYE ve DÜNYA kurulacak 
ZAFER YAKINDIR VE İNANANLARINDIR
ADİL DÜZEN!!