Köşker'den Erdoğan'a doğum günü sürprizi

Bu video 3222 kere izlenmiş.25 Şubat 2017, Cumartesi

Gebze belediye başkanı Adnan Köşker'den Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a doğum günü süprizi

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve üç arkadaşı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 63.cü yaş günü dolayısı ile bir sürpriz yaparak kendsini anlatan bir tanıtım filmi hazırlatarak sosyal medya aracılığı ile yayına sundular..
Bu sürpriz videoyu twitter sayfasından yayınlayan Adnan Köşker “Dostları, sevenleri Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdogan‘ın doğum gününü kutladı, bize ise vesile olmak düştü.” açıklamasını yaptı..

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker'in 26 Şubat’ta doğum gününü kutlayacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için hazırladığı sürpriz, kısa sürede tüm Türkiye'nin gündemi oldu. 
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker'in 26 Şubat’ta doğum gününü kutlayacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için hazırladığı sürpriz, kısa sürede Türkiye'nin gündemi oldu. Twitter'da TT olan ve en çok konuşulan konulardan biri olan doğum günü sürprizi, sosyal medyanın en çok konuştuğu ve paylaştığı konulardan biri oldu. Doğum günü sürprizi #CumhurReisiAnlatıyor hashtagi ile twitterde en çok twitlenen konu haline geldi.
ANA HABER BÜLTENLERİNDE YAYINLANDI
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Mehmet Avcı  ve Genç İrade Derneği Başkanı Nazım Kurtoğlu’nun katkılarıyla hazırlanan sürpriz video akşam birçok ulısal kanalda Ana Haber bültenlerinde de yayınlandı. Ulusal gazetelerin de internet sitelerinde kullandığı haber haline gelen video gün boyunca en çok okunan ve yorumlanan haberlerden biri oldu. 
 
İŞTE O HABER
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, 26 Şubat’ta doğum gününü kutlayacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için çok konuşulan bir sürpriz hazırladı. Doğum günü için Erdoğan’ın memleketi Güneysu’dan başlayan bir video hazırlandı. Videoda Erdoğan’ın hayatında önemli yerleri olan isimler doğum günü için duygularını dile getirdiler. Oldukça duygusal olan ve “Asla Yalnız Yürümeyeceksin” başlığıyla hazırlanan doğum günü videosu Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Mehmet Avcı  ve Genç İrade Derneği Başkanı Nazım Kurtoğlu’nun katkılarıyla hazırlandı. Sosyal medyada paylaşılan video kısa sürede büyük bir ilgi gördü ve sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri oldu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar0

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

Facebook Yorumları

yazılım: habersistemim