1 Tebessüm 1 Hayat Derneği Başkanı Hakan Çil ve ekibi, Kocaeli bölgesindeki ihtiyaç sahibi aileleri yalnız bırakmadı. Hijyen seti ve çocuklara oyuncak dağıttı.
 
Hakan ÇİL öncülüğünde Kocaeli Gebze'de kurulan,” 1 Tebessüm 1 Hayat Derneği ”  gönüllerde tebessüm olmaya devam ediyor.
 
1 tebessüm 1 hayat derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hakan ÇİL projeye katkısı bulunan bağışçılara teşekkür ederek “ Bugün Kocaeli genelinde ihtiyaç sahibi engelli ailelerimizin yanlarında olmaya çalıştık. İhtiyaç sahibi insanlara ulaşma noktasında ekip arkadaşlarımız ile birlikte yoğun mesai harcayarak, olabildiğince daha fazla kişiye ulaşmaya çalışıyoruz. Ulaştığımız yerlerdeki çocukların gözlerindeki ışığı ve heyecanı görmek bizler için mutluluk verici. “ dedi. 
 
2019 yılında kurulan 1 Tebessüm 1 Hayat Derneği, Hakan ÇİL öncülüğünde faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor, önümüzdeki günlerde planladıkları “ Fazla Kalemi Olan Var mı ? “projesine hazırlandıklarını ifade eden  1 Tebessüm 1 Hayat Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hakan ÇİL, önümüzdeki ay deprem bölgesindeki öğrencilerle buluşarak kırtasiye desteğinde bulunacaklarını ifade etti. 
 
Yardımsever tüm insanları tebessüm hareketine davet etti.. 
 
1 Tebessüm 1 Hayat Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hakan ÇİL, “ 1 Tebessüm 1 Hayat derneği olarak gelecek günlerde daha fazla yardım bekleyen ihtiyaç sahiplerine ulaşmak istiyoruz. Tüm bu çalışmalar için bağışçılarımız ve  gönüllülerimiz ne kadar fazla olursa o kadar çok kişinin yüzünde tebessüm olabiliriz.  Bağışçı ve gönüllü üye başvurusu için 1tebessum1hayat.org web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.” Dedi.