Çok sayıda ASİAD üyesi ile STK ve çeşitli kuruluşların temsilcilerinin de katıldığı toplantının açılış konuşmasını ASİAD kurucusu Ömer Faruk Başaran yaptı.

Başaran, 20 yıl önce kurduğu ASİAD’ın uzun soluklu bir çaba sonucu bugünlere geldiğini ifade ederek, yeni genel başkan Evrim Kırmızıtaş Başaran’ın hedefi çok daha büyüteceğine inandığını söyledi.

ASİAD Genel Başkanı Evrim Kırmızıtaş Başaran ise derneğin 6500 civarında üyesi ile kendi kulvarında en önemli STK’lardan birisi olduğunu ifade ederek, önümüzdeki süreçte ASİAD’ı sadece sayısal olarak proje geliştiren, etkin ve yol gösterici bir STK olma yolunda inandığını söyledi.

Yapılan konuşmalar sonrası ASİAD’ın kurucu ve onursal genel başkan Ömer Faruk Başaran’a Universal Tural Platformu Başkanı Müjdat Kayayerli ve ASİAD genel başkanı Evrim Kırmızıtaş Başaran tarafından plaket verildi.

Toplantıya Marmara Uluslararası Sanayici ve İşadamları Derneği  (UMSİDER) Başkan Zeki Gedikoğlu’da katıldı, üyelere belgeleri genel başkan Evrim Kırmızıtaş Başaran tarafından takdim edildi.

Kaynak: Kocaeli Kent Gazetesi