Ak Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya şehit ailesini acısını paylaştı
Şırnak'taki hain terör örgütüne yönelik yapılan operasyonda şehit ateşi Gebze'ye düştü.
Bestler-Dereler bölgesinde terör örgütü mensuplarıyla çıkan çatışmada  Gebze Tokat Turhal Çayıraltı dernek Başkanı Hacı Mehmet Bektaş'ın yeğeni  J.Uzm.Çvş.Bayram Doğan şehit oldu.

BAŞKAN KAYA ACIYI PAYLAŞTI

 

Ak Parti Gebze ilçe Başkanı Recep Kaya acı haberi duyar duymaz Gebze Tokat Turhal Çayıraltı dernek Başkanı Hacı Mehmet Bektaş, Yakınları ve dernek yönetimini ziyaret ederek başsağlığı dileklerini ileterek acılı aileyi memleketine uğurladı. Acının paylaşıldığı ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı  Selamet Güner, Cumhur İttifakı ortağı MHP İlçe Başkanı Bülent Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.
Başkan Kaya yaptığı açıklamada; Şırnak Bestler Dereler bölgesinde operasyon sırasında çıkan çatışmada yeğeni Bayram Doğan Şehit olan Gebze Tokat Turhal Çayıraltı dernek Başkanı Hacı Mehmet Bektaş, Yakınları ve dernek yönetimini ziyaret ederek başsağlığı dileklerimizi ileterek Memleketlerine uğurladık. Şehitlerimizin aziz kanı yerde kalmayacaktır.
Şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve Aziz Milletimize sabır ve başsağlığı diliyoruz. Ülkemizin ve milletimizin Başı Sağ Olsun. ' dedi.

BEKTAŞ'TAN BAŞKAN KAYA'YA TEŞEKKÜR

Yeğenini kaybeden Hacı Mehmet Bektaş ziyarette yaptığı açıklamada; Bu büyük acımızı paylaşan şehidimizin haberini alır almaz yanımıza koşan ve bizi yalnız bırakmayan  başta Ak Parti İlçe başkanımız Recep Kaya ve Başkan Özdemir olmak üzere herkese teşekkür ediyoruz. Şehidimizin haberini alır almaz Vatan Sağolsun. Bir Bayram'ımız cennette gitti dört komutanımız daha var. Dört kardeşi de bu vatan için nöbette. Bende bu vatan için canımı feda etmeye hazırım. Vatanı olmayanın namusu olmaz. Bizim Bayramımız gitti Hasanımız var, Ömerimiz var, Hacı Mehmetimiz var. Bu vatanın kahraman evlatları sonsuza kadar bayrağı ve namusunu korumak için seve seve şehit olacaktır. ' dedi
BABA OCAĞINDA TOPRAĞA VERİLECEK
Şehidimiz baba ocağı Tokat-Turhal Çayıraltı'nda son yolculuğuna uğurlanacak