Ak Parti Gebze ilçe Başkanı Recep Kaya , 28 Mayıs'ta gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Cumhur ittifakı MHP Gebze ilçe Başkanı Bülent Özdemir ve Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Engin Kılıç ile birlikte Gebzelilerle mahalle buluşmalarına devam ediyor.
ÜÇ MAHALLEYE ÇIKARMA YAPTILAR
Başkan Recep Kaya, Cumhur İttifakı ilçe Başkanları Özdemir ve Engin Kılıç ile birlikte  Mimarsinan, Yavuz Selim ve Beylikbağı mahallerine çıkarma yaparak esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiler.  Başkanlar 28 Mayıs seçimi için hem Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın selamını ilettiler hemde destek istediler..

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ
Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimlerine sayılı günler kala saha çalışmalarını Cumhur ittifakı ilçe başkanlarıyla birlikte gerçekleştiren Ak Parti Gebze ilçe Başkanı Recep Kaya;  Mahalle esnafımlarımıla halkımızla  Gönülden Gönüle Köprüler kurmaya devam ediyoruz.Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı rekor bir oyla seçmek için İttifak ilçe başkanlarımızla büyük bir heyecanla ve durmak yorulmak bilmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Türkiye yüzyılı ve Cumhur İttifakımızın gücünü tüm dünyaya bir kez daha göstermiş olacağız. Son dakikaya kadar sahalarda vatandaşlarımızla buluşmaya devam edeceğiz' dedi