Yeniden Refah Partisinin Kocaeli milletvekili adayı olan Maşallah Söğüt çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Uzun yıllardır Körfez ilçesinde ikamet eden Söğüt Körfez halkının yakından tanıdığı bir isim.

Söğüt Kocaeli nin dört bir yanından seçim programını yürütüyor. Söğüt bugün yaptığı halk ziyaretlerinde halka önemli mesajlar verdi.

Yeniden Refah Partisi Kocaeli Milletvekili Adayı Maşallah Söğüt Dr. Fatih Erbakan öncülüğünde Yeniden Refah Partisi güçlü bir şekilde Meclis'e girdiğinde, “Aile Diş Hekimliği" projesi acil olarak uygulamaya geçirileceğini ilan etti.

Koruyucu sağlık hizmetleri birinci basamak olarak sadece aşı değil, özellikle gıda güvenliği her türlü çevresel etki ve denetim ön plana alınacağının belirtti.

SAĞLIK OKUR YAZARLIĞI MECBURİ OLACAK.

Liselerde seçmeli olan Sağlık bilgisi dersi, kontrolsüz gıdalardan kaynaklanan obezite ve farklı sağlık sorunlarına yol açmasının önlenebilmesi için Sağlık okur yazarlığı olarak mecburi ders haline getirilecektir diyen Söğüt, sözlerine şöyle devam etti.

Koruyucu Sağlık hizmetlerinin başarısı, ilaç tüketimini ve hasta hanelerdeki yoğunluğu azaltacak, sağlık personelinin daha verimli hizmet üretme imkânı artacak ve ilaç alışkanlığı yerini sağlıklı beslenmeye bırakacaktır.

YASALARI MECLİS YAPAR, İKTİDAR UYGULAR.

Yasaların üstünlüğüne vurgu yapan Söğüt sözlerini söyle bitirdi; Yasaları Meclis yapar, hükümet uygular. Yaparsa Yeniden Refah Yapar.

Bu nedenle Milli Görüş Meclis'e !