yakintakipgazetesi @ gmail.com

Yaptığı spor Organizasyonlarıyla, Darıca’yı ülke sınırlarının ötesine taşımayı başaran Darıca belediye başkanı Sayın Şükrü Karabacak, Bir kez daha gözlerin Darıca’ya çevrilmesine neden oldu.

İspanya’da yapılan Avrupa Kulüplerarası Kros Şampiyonası'nda ülkemizi temsil eden Darıca Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü şampiyon olarak ülkemize altın madalya kazandırdı.

Darıca’lı sporcular, bu başarıyla beraber hem ülke insanının göğsünü kabarttılar, hem de Darıcanın bir spor kendi olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldular.

İspanya’da Genç Erkekler kategorisinde yarışan Darıca Belediyesi sporcuları toplamda 11 ülkenin mücadele ettiği yarışmalarda 19 puanla birinci olarak şampiyonluk kürsüsüne çıkarken, kendilerine destek veren Darıca belediye başkanı Şükrü Karabacak’ın spora ve sporculara ne kadar isabetli yatırımlar yaptığını da bir kez daha kanıtlamış oldular.

Darıca belediye başkanı Şükrü Karabacak bu başarılar karşısında ne kadar övünse azdır, ne kadar alkışlansalar azdır diye düşünüyorum. Çok söze gerek yok, Tebrikler karabacak ve ekibine, alkışlar Karabacak ve sporcularına.