AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Hasan Soba, Marmaray Gebze durağında vatandaşları işe uğurladı. Soba, “14 Mayıs’ta Kocaelili hemşerilerimizin ferasetine güveniyor, en doğru kararı vereceklerine inanıyorum. İnanıyorum ki milletimiz Cumhurbaşkanımız ve AK Parti’ye güçlü bir destek verecek” dedi.


 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçim çalışmalarını sahada yoğun bir şekilde gerçekleştiren AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Hasan Soba, Marmaray Gebze durağında vatandaşları işe uğurladı. Sabah saatlerinde işe gitmek üzere olan vatandaşlara ikramda bulunan Soba, vatandaşlara ‘hayırlı işler’ dileklerini iletti.

“MİLLETİMİZ EN DOĞRU KARARI VERECEK”
AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Hasan Soba şu ifadeleri kullandı; “Seçim kampanyamız boyunca Kocaeli’de gezmediğimiz nokta, ziyaret etmediğimiz kapı, sıkmadığımız el kalmadı desek az olmaz. Yüzlerce kilometre yol kat ederek Kocaelili hemşerilerimizle buluştuk. Son ana kadar anlatmaya, koşmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliği ve vizyonuyla hayata geçireceğimiz Türkiye Yüzyılı projelerini, hayalimizdeki Türkiye’yi anlattık. 14 Mayıs’ta Kocaelili hemşerilerimizin ferasetine güveniyor, en doğru kararı vereceklerine inanıyorum. İnanıyorum ki milletimiz Cumhurbaşkanımız ve AK Parti’ye güçlü bir destek verecek.
“HEPİMİZ AYNI GEMİDEYİZ, AYNI CADDEDE YÜRÜYORUZ”
Biz yaratılanı, yaratandan ötürü seviyoruz. Kimseyi ayırmadan, ötekileştirmeden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemizi hep birlikte yönettik. Hepimiz aynı gemideyiz. Bu ülkede hep birlikte yaşıyor, bu kentin sokaklarında, caddelerinde birlikte yürüyoruz. Allah’ın izni, milletimizden alacağımız güçlü destek ile 14 Mayıs’tan sonra da 85 milyon insanımızın her biriyle Türkiye Yüzyılı’nın temellerini birlikte atacak, eser ve hizmetlerle her zaman en iyisine layık olan milletimizi buluşturacağız.”